Yiğit Yapı; Merkezi Eskişehir’de Dekorasyon, tadilat, tasarım, mimarlık, danışmanlık, uygulama ve dekorasyon alanında hizmet vermekte olan kurumsal bir firmadır.

 

1988 yılında kurulan Eskişehir merkezli şirketimizde konut, ofis ve ticari alanlar gibi farklı ölçekli projeler için iç  mimari, tasarım, uygulama ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz.
Yiğit Yapı Dekorasyon, İnşaat ve Mimarlık olarak, alışılmış tasarım fikirlerini siz değerli müşterilerimizin gayrimenkullerine uygulamak yerine tarafımızdan dizayn edilecek yerin hikayesine oluşturuyor ve o alana özel tasarımlar yapmayı tercih ediyoruz.

Sanatın, Bilimsel ve geçmişten süregelen alışkanlık ve tecrübe ile birleştirerek  etkileyici her yanını hayallerinizdeki dizaynın aynısı olması ve yılların tecrübesi ile edindiğimiz deneyimleri ortaya koyarak sizlerin memnuniyetini sağlıyor, ayrıca yeni dünyanın trendlerini dizayn ederek yaptığımız her işte ruhumuzun derinlerine inerek etkileyici tasarımları işlerimize yansıtıyoruz. Hayalden projeye, projeden hayata ve ticari başarıya uzanan bu yolculuğu bir bütün içerisinde ele alıyoruz.
Modern ve yenilikçi bir bakış açısı ile hızlı yaratıcı ve ekonomik işleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Eskişehir, Ankara, İstanbul, Kütahya, Afyon, Bursa, Kocaeli gibi önemli kentlerimizde önemli Mimari, İnşaat, Konut ve dekorasyon projelerini hayata geçirdik ve pek çok ailenin konforuna katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu zorlu ve engebeli yolda pek çok zorluklarla karşılaşmamızın yanı sıra bizlere bu zorlukları unutturan sizlerin olumlu ve çok samimi geri dönüşleri, bizlere yapmış olduğumuz projelerden dolayı verilen sayısız ödüller olmuştur.

İmza attığımız her projede mimari ve sanatçı bakış açısı ile verilen farklı kimlikler, ilkeler ve ticari başarıyı esas alarak oluşturduğumuz tasarımlar başarımızın en büyük referanslarıdır. Yiğit Yapı ilk olarak Aytekin İnşaat olarak kurulmuş ve günümüze kadar ulaşmıştır.

Bu yapının ilk tuğlası Eskişehir’in önemli iş adamlarından çok değerli Onursal Başkanımız İlyas Tetik tarafından kurulmuş olup günümüzde oğlu Yiğit TETİK tarafından yönetilmektedir.
2020 yılında aramızdan ansızın ayrılarak hayata gözlerini yuman İlyas TETİK’i bizlere bırakmış olduğu bu değerli yapıdan dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyor ve onun yakmış olduğu bu meşaleyi, daha ileriye taşımanın sorumluluğu, bilinci ile taşıyor ve ayrıca gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız her projede kendisinin adını gelecek kuşaklara taşımanın mutluluğunu yaşıyor ve daha da büyük bir yapı oluşturmanın sözünü veriyoruz..

Saygı ve Özlemle… Huzur İçin Uyuyun Sevgili İlyas Tetik….